Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 4ft99 / 152cm |
| Full Bust | 31.49 in / 80cm |
| Waist | 23.22 in / 59cm |
| Hip | 38.18 in / 97cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 82.89 lbs /37.6kg |




Reviews
There are no reviews yet.