Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft2/ / 161cm |
| Full Bust | 36.22 in / 92cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 87.30 lbs / 39.6KG |
Features:
Head Material: Soft Silicone(blowjob available)
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Soft Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Tips: Some of our dolls have a next-day delivery service for US customers(except in Puerto Rico, Hawaii, and Alaska), while the shipping cost is not fixed yet for this service. Please contact us after placing an order, and we will calculate the additional shipping cost based on weight and size for you.



Reviews
There are no reviews yet.