Description
US Stock Available
Average: 2-5 business days delivery
Discreet: 100% Discreet and Free Shipping
Movable Jaw: Yes
Gel Breasts: Yes
Articulated Fingers: Yes
Standing Feet: Yes
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft48 / 167cm |
| Full Bust | 37.80 in / 96m |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 41.34 in / 105cm |
| Vagina | 6.69 in / 17cm |
| Anal | 5.51 in / 14cm |
| Weight | 108.03 lbs / 49kg |
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Silicone Head: Realistic, looks more beautiful than TPE head; Available for oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.



Reviews
There are no reviews yet.