Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 31.50 in / 80cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 32.68 in / 83cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 72.75 lbs / 33kg |




Reviews
There are no reviews yet.