Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Jelly Breasts: YES (Only for Silicone Body)
Articulated Fingers: YES (Only for Silicone Body)
EVO Skeleton: YES (Only for Silicone Body)
Body Blood Vessel: YES (Only for Silicone Body)
Standing without Bolts: YES (Only for Silicone Body)
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft38/ 164cm |
| Full Bust | 32.67 in / 83cm |
| Waist | 20.86 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 6.29-7.08 in / 16-18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 5.90 in / 15cm |
| Weight | 90.38 lbs /41kg |
Features:
Oral Sex: Available
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Full Silicone
Advantage of Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of Full Silicone Body: Soft, more similar to human skin, better to use.


Reviews
There are no reviews yet.