Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 30.71 in / 78cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 36.61 in / 93cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 78.26 lbs / 35.5kg |


Reviews
There are no reviews yet.