Description
US Stock Available – Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 days delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft44 / 166cm |
| Breasts | 32.28 in/ 82cm |
| Waist | 20.47 in/ 52cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 72.75lbs / 33kg |




Reviews
There are no reviews yet.