Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft5 / 166cm |
| Full Bust | 34.25 in / 87cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 73.85 lbs / 33.5kg |



Reviews
There are no reviews yet.