Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 4ft92 / 150cm |
| Full Bust | 28.74 in / 73cm |
| Waist | 22.44 in / 57cm |
| Hip | 31.50 in / 80cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.51 in / 14cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63 lbs / 29kg |




Reviews
There are no reviews yet.