Description
Sex Doll Persis Specification:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft41/ 165cm |
| Full Bust | 41.73 in / 106cm |
| Waist | 23.22 in / 59cm |
| Hip | 34.64 in / 88cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 83.77 lbs /38kg |
Hair: Black
Pupils: Green
Bust Type: Huge Papaya Bust
Skin: Fair
The Whole Body Of The Doll Is Made Of Tpe Material, Which Is Soft And Realistic, Harmless To The Body, Medical Grade, And The Core Is A Psychic Alloy Skeleton With Full Joints That Can Be Moved In Any Pose Like A Real Person. The Body Is Simultaneously Equipped With 3 Orifices (Anal, Vaginal And Oral) For Ultimate Sexual Pleasure.
Guarantee Your Privacy:
Your Privacy Is Of The Utmost Importance. With Our Discreet Packaging, You Can Shop With Confidence.





Reviews
There are no reviews yet.