Description
EU Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 30.31in / 77cm |
| Waist | 20.08in / 51cm |
| Hip | 30.71in / 78cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63.93lbs / 29kg |





Reviews
There are no reviews yet.