Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft45 / 166cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 92.59 lbs / 42kg |





Reviews
There are no reviews yet.