Description
CA Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-6 workdays delivery
Gel Breasts: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft41/ 165cm |
| Full Bust | 28.34 in / 72cm |
| Waist | 19.68 in / 50cm |
| Hip | 29.92 in / 76cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 3.14 in / 8cm |
| Anal | 7.08 in / 18cm |
| Weight | 55.11 lbs /25kg |



Reviews
There are no reviews yet.