Description
CA Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-6 workdays delivery
Standing Feet: YES
Gel Breast: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft34/ 163cm |
| Full Bust | 38.18 in / 97cm |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 43.30 in / 110cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs /48kg |


Reviews
There are no reviews yet.