Description
Product Information:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 35.04 in / 89cm |
| Waist | 22.44 in / 57cm |
| Hip | 38.58 in / 98cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 88.18 lbs / 40kg |


Reviews
There are no reviews yet.