Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 1ft8 / 55cm |
| Full Bust | 24.02 in / 61cm |
| Waist | 15.35 in / 39cm |
| Hip | 22.83 in / 58cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 17.64 lbs / 8kg |





Reviews
There are no reviews yet.